Przykładowe realizacje

Dla ułatwienia podzieliliśmy nasze realizacje na kilka kategorii, ale prawda jest taka, że  do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.  Dlatego pamiętaj, że zawsze możesz do nas zadzwonić i skorzystać z niezobowiązującej porady i konsultacji.
Awards

Filmy reklamowe

Planujesz kampanię promocyjną na Facebooku lub Instagramie? A może chcesz wyświetlić film o swojej firmie na targach lub w poczekalni... chętnie nagramy go dla Ciebie!
Awards

Prezentacje sprzętu

Pewne rzeczy lepiej wytłumaczyć na filmie, pokazać różnice, opowiedzieć o wyróżnikach, przekazać emocje. Możesz zaprezentować zarówno swój produkt jak i usługę.
Awards

Animowane reklamy

Twoją reklamę możemy stworzyć również bez nagrań video - w formie animacji. To szczególnie dobre rozwiązanie, gdy nie masz jeszcze żadnych materiałów.
Awards

Video Learning

Szkolenia video cieszą się obecnie wielką popularnością. Nikt już nie chce czytać obszernych materiałów, wolimy obejrzeć film.
Awards

Animowane szkolenia

Na podstawie prezentacji lub tekstu tworzymy animowane filmy edukacyjne w których lektor odczytuje dostarczone materiały.
Awards

Animowane postacie

Jeżeli żaden z Twoich pracowników nie chce wystąpić w filmie, to możemy wykorzystać w animowaną postać, która się nie wstydzi.
Awards

Wywiady i videoblogi

Możemy przeprowadzić wywiady z twoimi klientami lub pracownikami. Możemy również poprowadzić twój wideoblog.
Awards

Relacje z wydarzeń

Stworzymy relację z wydarzenia, którą opublikujesz jeszcze w trakcie jego trwania lub  wykorzystasz po jego zakończeniu.
Awards

Kursy e-learningowe

Kursy na platformach e-learningowych są najpełniejszą formą zdalnego nauczania. Łączą przekazywanie wiedzy z jej testowaniem.
Awards

Webinary i szkolenia

Nagrane webinary warto oczyścić ze zbędnych fragmentów i stworzyć na ich podstawie szkolenie zawierające najważniejsze treści.
Awards

Gry edukacyjne

Ponoć najlepiej uczymy się przez zabawę - gry dydaktyczne dla dzieci i dorosłych najlepiej to udowadniają.
Awards

Strony internetowe

Obecnie jest już niewiele biznesów, które mogą działać bez strony www. Tworzone przez nas strony oparte są o najnowszy system CMS.