Video learning - filmy szkoleniowe

Szkolenia video, w których występują trenerzy, są zarazem niezwykle skuteczne i bardzo lubiane przez kursantów. 

W zależności od doświadczenia i umiejętności trenera występującego przed kamerą, możemy nagrać jego swobodną wypowiedź lub skorzystać z telepromptera (urządzenia wyświetlającego tekst bezpośrednio przed kamerą). Możliwość skorzystania z promptera ma szczególne znaczenie w przypadku bardzo szczegółowych szkoleń oraz gdy trenera dopada trema. 
Wide Range of Web Services
Wide Range of Web Services

Postprodukcja

Często zdarza się, że zwracają się do nas Klienci, którzy posiadają już materiał video z przeprowadzonego szkolenia i potrzebują wyłącznie pomocy w jego obrobieniu. Naszym zadaniem jest wówczas wybranie najważniejszych fragmentów z dostarczonego materiału oraz dodanie slajdów zawierających np. podsumowanie omawianych zagadnień.

W ten sposób powstaje pełnowartościowe e-szkolenie do wykorzystania dla pozostałych pracowników.

WybranaPrzykładowaUlubionaNaszarealizacja

Kurs szybkiego czytania i technik zapamiętywania

W ramach projektu "Beautiful Mind" opracowaliśmy filmy instruktażowe dla seniorów z uniwersytetów trzeciego wieku, z zakresu technik pamięciowych oraz technik szybkiego czytania. Filmy nagrywaliśmy z trenerką z Polski, a następnie nałożyliśmy na nie napisy w trzech wersjach językowych: angielskiej, hiszpańskiej oraz włoskiej. Dodatkowo w ramach powierzonych zadań współtworzyliśmy drukowany podręcznik dla trenerów zawierający metodyczne porady i scenariusze zajęć.